СТАТЕВЕ ВИХОВАННЯ

 

Гомосексуализм. Как к этому относиться?

Гомосексуализм — половое влечение к лицам своего пола. Половая идентичность гомосексуалов совпадает с биологическим полом, у них правильное самосознание, они воспринимают себя как мужчину/женщину, но испытывают влечение к представителям своего пола. Гомосексуализм как явление известен с незапамятных времен, хотя слова «гомосексуализм» не существовало до 1869 года.

 

___________________________________________

 

Самообстеження молочних залоз

Огляд молочних залоз проводиться при гарному освітленні, стоячи перед дзеркалом, у трьох положеннях: руки опущені, підняті догори за голову, на поясі. Варто встановити, чи не з'явилися патологічні ознаки: втягнення або вибухання ділянки шкіри, втягнення або відхилення вбік соска, вкорочення або деформація радіусу ареоли (пігментованої ділянки шкіри навколо соска), зміна розміру й звичайної форми однієї з молочних залоз, жовтуваті або кров'янисті виділення із соска, скоринки, намокання або виразки на соску, почервоніння, подразнення й набряк шкіри молочних залоз.

___________________________________________

 

Рак молочної залози

  По розрахункам статистиків, вибирати метод лікування рака молочної залози протягом життя будуть змушені 3% жінок. Рак молочної залози в нашій країні, як і у всіх промислово розвитих країнах - найчастіша злоякісна пухлина в жінок. По частоті захворюваності рак молочної залози вийшов на перше місце, випередивши не тільки рак шийки матки, але і рак шлунка, рак легені й інші пухлини, що зустрічаються у жінок та чоловіків.

ГОЛОВНА

На початок

* Планування сім'ї