Проведення Департаментом охорони здоров’я
Декадника з профілактики гіпертонії,
присвячений Всесвітньому дню боротьби з гіпертонією

Департамент охорони здоров’я, Київський міський Центр здоров’я та Асоціація фахівців з формування здорового способу життя підтримують заходи Всесвітньої Ліги гіпертонії (Всесвітня Ліга гіпертонії), організують з 17 по 26 травня 2017 року в рамках профілактично-просвітницького проекту «Майстерня здоров’я в закладах охорони здоров’я, що входять до сфери управління Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), та у місцях масового перебування людей Декадник з профілактики гіпертонії з метою раннього виявлення захворювання, підвищення інформованості населення щодо профілактики та своєчасного виявлення факторів ризику виникнення гіпертонічної хвороби.
17 травня консультативні пункти для вимірювання артеріального тиску, визначення індексу маси тіла будуть організовані і працюватимуть з 09.00 до 13.00 в Районних центрах соціального обслуговування та Районних відділах надання адміністративних послуг міста Києва.
В ході Декадника, з 17 по 26 травня 2017 року, з 09.00 до 13.00, консультативні пункти для вимірювання артеріального тиску, визначення індексу маси тіла, проведення аналізів крові на визначення цукру та холестерину, консультацій спеціалістів будуть працювати в закладах охорони здоров’я, що входять до сфери управління Департаменту охорони здоров’я. У проведенні Декадника буде забезпечено участь районних позаштатних спеціалістів з терапії, неврології, кардіології, ендокринології тощо,  розповсюджуватимуться тематичні санітарно-освітні матеріали.
Сподіваємось, що інформаційно-оздоровча акція до Всесвітнього дня боротьби з гіпертонією буде корисною для мешканців міста Києва, надасть новий поштовх до збереження та зміцнення здоров’я.
Представниками Асоціації фахівців з формування здорового способу життя буде забезпечено електронну реєстрацію та ведення статистики заходу, негайне висвітлення її на сервері WHL.

Головний лікар                                                                      О. Стойка

Когут,
468-06-47

 

ГОЛОВНА

На початок