Епідемічна ситуація в місті Києві із захворюваності
на гострі кишкові інфекційні хвороби та харчові отруєння

Чистота є запорукою профілактики кишкових інфекцій, захворювань, обумовлених патогенними найпростішими організмами, вірусного гепатиту А, зараження глистами та багатьох інших. Джерелом інфекції можуть бути хворі люди, носії інфекції, а також тварини.  Механізм передачі перелічених хвороб, головним чином, фекально-оральний. Фактори передачі – інфіковані харчові продукти, вода, забруднена виділеннями хворого чи носія інфекції, брудні руки заражених людей. Контактно-побутове зараження відбувається як безпосередньо через забруднені руки хворого або носія (рукостискання), так і через різні забруднені речі (білизну, посуд, іграшки, дверні ручки), з яких здорові люди заносять збудників хвороби в рот руками. Значну роль у передачі інфекцій відіграють мухи.
За повідомленням спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів протягом останніх років кількість спалахів на інфекційні хвороби та харчові отруєння невпинно зростає. Спостерігається погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на гепатит А. Так, із 164 зареєстрованих спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань (ГКІ) 26 спалахів (16%) викликано вірусом гепатиту А. Найбільш напружена ситуація з гепатитом А спостерігається в Одеській області (18 спалахів). У Миколаївській та Харківській областях лабораторні дослідження водопровідної води та води з громадських колодязів виявили антиген вірусу гепатиту А. В січні 2018 року на вірусний гепатит А захворіли 74 мешканця міста Миколаєва, з них 17 дітей.
За даними Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві протягом останніх років у столиці також спостерігається суттєве погіршення епідемічної ситуації із інфекційної захворюваності, пов’язаної із порушенням вимог санітарного законодавства суб’єктами господарювання. У 2017 році, в порівнянні з 2015 роком, кількість спалахів ГКІ збільшилась в 1,6 рази,  сальмонельозу – у 4 рази. Під час спалаху ботулізму у 2017 році захворіло 122 особи (з них 64 дитини), в одному випадку захворювання закінчилось летально. У листопаді 2017 року збільшилась кількість захворювань на вірусний гепатит А мешканців Святошинського району міста Києва. У порівнянні з 2016 роком захворюваність на ротавірусний ентерит серед дітей зросла  у 2,16 рази.
Санітарно-мікробіологічні дослідження, проведені в рамках державного нагляду у закладах громадського харчування, навчальних дошкільних та загальноосвітніх закладах, виявили порушення вимог санітарного законодавства – незадовільні умови та порушення технологічного режиму під час виготовлення харчових продуктів. Не відповідали нормативним вимогам 36,7% проб харчових продуктів.  Умовно-патогенну мікрофлору виділено з 10,8% змивів, зроблених у приміщеннях, патогенну мікрофлору – з 0,6% змивів. Таким чином, основними причинами окремих захворювань і спалахів кишкових інфекцій були грубі порушення санітарного законодавства, недотримання правил особистої гігієни внаслідок низького рівня гігієнічних знань.
Вірус гепатиту А є однією з найбільш поширених інфекцій харчового походження. З організму людини вірус виділяється тільки з калом,  тому головним механізмом передачі збудника є фекально-оральний. Вірус передається  при вживанні забруднених продуктів харчування і води або при прямому контакті з інфікованою людиною. Тісне побутове спілкування в дитячих дошкільних та шкільних закладах, в організованих колективах, а також у родинах з низькою санітарною культурою призводить до виникнення епідемічних осередків гепатиту А та його спорадичних (поодиноких) ви­падків. Щеплення проти вірусного гепатиту А можна зробити на базі кабінетів щеплень приватної форми власності за кошти громадян. Покращена санітарія, досконала особиста гігієна, в т.ч. гігієна харчування, вживання води, вакцинація проти гепатиту А, чистота рук є найбільш ефективними засобами боротьби з цією хворобою. Важливим є навчання цьому дітей.
Ротавірусна інфекція викликає у маленьких дітей тяжкі діареї зі зневодненням. 2 млн. дітей в світі щорічно  гинуть від цієї інфекції. В Україні 44% всіх випадків госпіталізації дітей обумовлені ротавірусним гастроентеритом. На відміну від інших кишкових інфекцій для ротавірусу характерне розповсюдження в зимовий період. Хворіють переважно діти першого півріччя життя. Перебіг тяжкий – діарея, блювота, висока температура. Хворіють всі члени сім’ї, але дорослі – не так тяжко. На сьогодні існує вакцина проти ротавірусної інфекції, яка вводиться дитині без застосування шприца, а через рот.
Ще одним фактором ризику харчових отруєнь, ботулізму, сальмонельозу, інших кишкових інфекцій є придбання продуктів харчування на стихійних ринках. Харчові продукти, придбані в місцях несанкціонованої торгівлі, не проходять належного санітарного контролю, не відповідають вимогам безпеки, можуть викликати розлади здоров’я споживачів. Особливо небезпечними щодо ризику зараження є придбання в місцях стихійної торгівлі і вживання в’яленої та копченої в домашніх умовах риби та м’яса, консервів домашнього виготовлення, харчових продуктів невідомого походження.
Купуючи кисломолочні, м’ясні та рибні продукти в антисанітарних умовах на вулиці, люди ризикують своїм здоров’ям та здоров’ям своїх дітей. Сьогодні тварини хворіють цілим рядом захворювань, які передаються людям через продукти тваринного походження. На туберкульоз, наприклад, хворіють як люди, так і худоба. Забруднені кішками та собаками місця вуличної торгівлі можуть бути причиною зараження гельмінтозами, зокрема токсокарозом (собачими аскаридами). Лабораторії на ринках міста,  керуючись Законом України «Про безпечність та якість харчових продуктів», безкоштовно обстежують сільськогосподарську продукцію, знайомляться з документацію про стан здоров’я тварин, м’ясо та молоко яких поступає у продаж. Це є запорукою придбання споживачами якісних продовольчих товарів.
У зв’язку з великомасштабною епідемією холери у Ємені, яка триває з 2014 року, створюється загроза завозу хвороби у нашу країну. Холера являє собою гостре діарейне захворювання, яке супроводжується зневодненням та втратою електролітів, що при відсутності лікування може через кілька годин закінчитися смертю хворого. Збудником є бактерія виду Vibrio cholere – холерний вібріон. Механізм зараження - фекально-оральний. Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я від 03 жовтня 2017 року №545 «Про посилення профілактичних заходів з попередження виникнення випадків холери в місті Києві» у закладах охорони здоров’я організовано проведення профілактичних бактеріологічних обстежень деяких категорій населення  на холеру, зокрема хворих з  тяжкими формами ГКІ, громадян України та іноземних громадян, які захворіли на ГКІ впродовж п’яти діб після повернення із території країн, ендемічних по холері.
Пам’ятайте! Тільки чітке дотримання всіх гігієнічних правил та вимог дає можливість уникнути зараження кишковими інфекціями.

 

ГОЛОВНА

На початок