Проведення заходів до Всеукраїнського дня боротьби
із захворюванням на рак молочної залози –
20 жовтня 2018 року

 

У відповідності з наказом Департаменту охорони здоров’я від 08 жовтня 2018 року №1039 у Комунальних некомерційних підприємствах «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Києва 20 жовтня з 9.00 до 14.00 будуть проведені заходи до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози: профілактичні огляди жінок сімейними лікарями, спрямування, у разі необхідності, на консультацію онколога-мамолога до комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» за місцем проживання для огляду і подальшого обстеження.

Заплановано також проведення з 20 жовтня по 02 листопада (план заходів розміщено на сайті Департаменту охорони здоров’я) декадника «Обстеж грудні залози – збережи життя» з консультативним прийомом жінок фахівцями онкологами-мамологами з ультразвуковим обстеженням молочних залоз та мамографією, за показами. Декадник проводитиметься у наступних закладах охорони здоров’я:

- Київський міський клінічний онкологічний центр (вул. Верховинна, 69).

- Київський міський консультативно-діагностичний центр (вул. Кондратюка, 6).

- Київський міський центр радіаційного захисту населення міста Києва від наслідків Чорнобильської катастрофи (вул. Пушкінська, 40).

- Комунальні некомерційні підприємства «Консультативно-діагностичний центр» всіх районів міста Києва

ГОЛОВНА

На початок